Energetické působení na dálku

 

Energie nás obklopuje v celém našem životě ať už je to hrubohmotný svět, který vidíme všude kolem sebe, nebo ten jemnohmotný, které nevidíme, ale spíše cítíme. Jsou lidé, kteří tuto energii nejen cítí, ale i vidí.

Lidské tělo má kolem sebe takový energetický obal, nazvaný aura. My, kteří umíme tyto informace přečíst, můžeme velmi rychle diagnostikovat všechny problémy týkající se nejen zdravotního stavu. Mimo jiné jsou v této

auře „zapsány“ veškeré informace z průběhu našeho života včetně současného zdravotního stavu a všeho ostatního. Je různé šířky, má několik vrstev a mimo jiné se skládá i ze 7 energetických čaker.

Jsou to taková malá energetická centra, přes která proudí do těla energie, a zároveň ovlivňují i funkci vnitřních orgánů. Každá z těchto čaker má svou specifickou barvu a směr proudění. Citliví lidé je dokážou nejen cítit, ale i usměrnit anebo znovu obnovit jejich funkci.

 

Energetické působení :

Je to metoda pracující s energií, která protéká mezi terapeutem a klientem. Dodává tělu energii, srovnává energetickou rovnováhu, nastoluje i vnitřní klid. U této terapie není nutné aby byl klient jakkoli odhalen, neboť energie protéká přes všechny materiály. Když Vám někdo bude tvrdit opak a bude požadovat svléknutí…..berte nohy na ramena, je to zřejmě člověk s nečistými úmysly.

Je to jedna z nejčistších a nejstarších terapii na světě. Vzpomeňte jak funguje např. matčino objetí a jak Jste u něho cítili, je to o vzájemném vnímání. Samozřejmě klienta nijak neobjímám, ale pouze předávám energii. Samotné působení vypadá asi tak, že klienta uvedu do částečné změněného stavu vědomí, kdy vše vnímá, ale nemůže se moc hýbat. Je to takový „restart“ na energetické úrovni a dokáže navodit již zmíněný vnitřní klid a rovnováhu. Stovky klientů by již mohly vyprávět o této situaci a změně v jejich životě. Je to opět velmi specifická terapie a opět ji nemůže provádět každý. Je nutno se i umět zbavit posléze negativní energie a načerpat novou, pro neznalého člověka, který by tuto práci chtěl dělat, by mohla být i nebezpečná.

Kontakt

Miroslav Twardek ZMĚNA PROVOZOVNY

ul Kysucká 10
Český Těšín-Svibice
73701
+420737252334 mg.kelly2@seznam.cz