Kyvadlo, poradna i na dálku

 

Kyvadlo je jedno z nejznámějších terapeutických pomůcek, používaných odedávna, dá se říct, že z dalekých lidských dějin. Nutno říci, že kyvadlo je dobrý pomocník pro různé věci, však spousta lidí má s ním takové nebo onaké zkušenosti. Jak jsem řekl, je dobrý pomocník, ale zlý pán.

Já používám kyvadlo pouze k poznání stavu a jiných pouze pracovních záležitostí. Samotné kyvadlo není nic jiného, než jen ukazatel na tachometru, tato „ručička“ nám ukazuje jen informace, které máme zapsány v naší auře. My, kteří je umíme číst, je můžeme klientům předávat. Co vlastně je možno zjistit? Myslím, že naprosto vše. Dlužno říci, že kyvadlo stejně jako virgule, můžou „fungovat“ u 80-90 % populace, máme to dáno od přírody a můžeme s tím libovolně nakládat. Jenže spousta lidí nevěří sobě ani samotnému kyvadlu a jeho možnostem

Každý člověk je schopen si vyzkoušet jeho činnost, není to zase až tak jednoduché jak to vypadá, myslím, že zkoušet můžete za přítomnosti člověka, který již tuto činnost ovládá a umí ji. Kyvadla jsou z různých materiálů, mě osobně se nejvíce osvědčilo kovové, z jistých důvodů nejsou moc vhodná kyvadla z drahých kamenů.

Kontakt

Miroslav Twardek ZMĚNA PROVOZOVNY

ul Kysucká 10
Český Těšín-Svibice
73701
+420737252334 mg.kelly2@seznam.cz