Hubnutí

 

Existuje několik slov, která zcela jistě vyděsí nejednu ženu, či dívku. Myslím, že jsou to slova :

Hmotnost, nadváha, celulitida, obezita a možná bychom mohli pokračovat i dále a další děsivá slova by se zcela jistě drala na svět. Každá žena i dívka by zcela jistě udělala vše na světě, aby se cítila dobře, vypadala dobře a líbila se nejen sama sobě, ale i svému okolí. Tato slova mohou vyvolat v křehkých dívčích duších děs, stress, obavy a někdy i deprese. A dostaví se myšlenky na snížení hmotnosti a váhy. V něžných hlavinkách se rozsvítí a začne varovně blikat nápis HUBNUTÍ, který se s blížící se např. plesovou sezónou, nebo jarem, potažmo létem, začíná vkrádat stále častěji.

Děvčata tedy začnou hledat zaručené recepty na snížení váhy, týrají tělo např. hladovkou, tukožroutskou polévkou, zeleninovou stravou a já nevím čím vším. Vážené dámy, není to tak jednoduché, garantuji Vám, že při použití těchto „diet“ se Vám nejen vrátí po nějaké době zpět původní hmotnost, ale i jako bonus něco navíc. Jak tedy z těchto osidel ven? Jak jsem již řekl, cesta není jednoduchá, důvodů proč máte nějaké to kilo nebo centimetr navíc je mnoho, ale hlavně je to velmi individuální a nedá se to rozhodně paušalizovat a vytvořit něco univerzálního je zhola nemožné.

Každý člověk je naprostý originál a je nenapodobitelný, co pomůžeme jednomu, může druhému ublížit. Ale nyní již vážně, abychom docílili nějakých výsledků, je nutno napřed poznat , jak funguje životospráva a samotný životní styl. Existuje spousta doplňků, které dokážou eliminovat tuky v podkoží a rovněž i množství vody v organismu. Vodní hospodářství je úzce spojeno i s množstvím minerálů, stopových prvků, vitamínů nebo i enzymů. Dojde-li k jejich odlivu a snížení množství na buněčné bázi, začnou problémy.

Dále je nutno upravit stav páteře a zad. To znamená tak asi 2-3 masáže s odblokací. Posléze navrhuji lymfatickou drenáž ( ruční), aby se rozproudila lymfa v podkoží, což pak vede k rychlejšímu odbourávání vody z podkoží, čímž dochází k snížení objemu těla. Těchto lymf. masáží by mělo být asi tak 10. Nejideálnější lymfatická masáž je ruční, neboť ruce jsou nejcitlivější na zvětšené lymf.uzliny nebo různé otoky.

Hodně varuji před jednoduchými řešeními, neboť se to vše může obrátit proti Vám. Cesta ke snížení hmotnosti je mnohdy trnitá a není ani levná ani krátká. Pokud Vám někdo navrhuje opak, buďte opatrní. Neexistuje ŽÁDNÁ zázračná pilulka na hubnutí, bohužel. Kéž by tomu tak bylo, ale není.

Nikdo nikdy Vám nemůže zaručit úspěch, to ani nelze, a když Vám někdo slibuje zázraky ihned a na stálo, opět varuji pozor!

Dá se udělat spousta věcí, ale něčím se musí začít. Proto Vás zvu ….. zkusme to a uvidíme.

Kontakt

Miroslav Twardek ZMĚNA PROVOZOVNY

ul Kysucká 10
Český Těšín-Svibice
73701
+420737252334 mg.kelly2@seznam.cz