Lymfatické masáže ruční

 

Lymfatická masáž je jedna z nejpříjemnějších terapií sloužících ke snížení otoků těla, CELULITIDY

a rovněž i objemu a hmotnosti. Ve své praxi provádím lymfatickou drenáž zásadně ručně, neboť pouze ruce jsou schopny nalézt i ty nejjemnější usazeniny a zvětšené uzliny.

Lymfatický systém je umístěn v lidském těle těsně v podkoží a je jedním ze základních prvků imunitního systému. Je to vlastně taková pomyslná pavučina rozprostřená kompletně po celém těle a skládá se z mízních uzlin, vzájemně propojených cévami, ve kterých proudí bílá tekutina, která stahuje z těla nečistoty, bakterie, plísně a právě v lymfatickém systému je eliminuje.

Správná funkce tohoto systému je závislá mimo jiné i na krevním tlaku, množství tekutin a v neposlední řadě i životosprávě. Pokud nejsou splněny tyto podmínky, může dojít k tvorbě nepříjemné celulitidy, nebo posléze i otoků těla, hlavně končetin a pokud nereagujeme, může se otok šířit i dál směrem nahoru.

Lymfatická drenáž je vlastně jen takové „ hlazení“ kůže a podkoží, mnozí klienti se mně ptají.. „ a to je to co tak hrozně bolí“ ? Kdepak, u lymfy máte usnout a nechat si něco hezkého zdát, při relaxační hudbě.

Kontakt

Miroslav Twardek ZMĚNA PROVOZOVNY

ul Kysucká 10
Český Těšín-Svibice
73701
+420737252334 mg.kelly2@seznam.cz